Cum prezintă sursele: Alexandru Rogobete: În câteva luni va fi disponibilă noua platformă digitală din domeniul sănătăţii care va conecta atât furnzorii cât şi pacienţii, pacientul îşi va putea vedea, într-un final apoteotic, după 36 de ani, dosarul electronic | FluxEvenimente