Cum prezintă sursele: Alexandru Rogobete: Solicit managerilor să raporteze infecţiile nosocomiale. Nu este o ruşine, nu este o stigmă, nu înseamnă că spitalul e mai rău dacă un manager spune: ”stop joc, am nu ştiu ce bacterie, cinci zile nu mai internăm” | FluxEvenimente