Cum prezintă sursele: Băsescu: Sunt foarte reţinut în a crede că Guvernul Veştea poate să treacă mâine prin Parlament/ Dacă nu trece Guvernul vom avea o degradare de rating. Adică mergem la junk | FluxEvenimente