Cum prezintă sursele: București. Alimentarea cu oxigen la Spitalul “Sfântul Pantelimon” este sistată temporar, în urma unor scăpări la bazinul unității. Spitalul primește, în prezent, oxigen doar prin butelii, până la remedierea situației. | FluxEvenimente