Cum prezintă sursele: Dr. Clarisa Bîrlog: Obezitatea e o pandemie de mult mai lungă durată şi mult mai ameninţătoare decât altele care ne-au emoţionat mai vizibil / Obezitatea este o boală cronică / Nu sunteţi vinovat pentru că suferiţi de o boală | FluxEvenimente