Cum prezintă sursele: Nedim Baytorun, CEO al Vodafone România: Am investit aproximativ 7 mld. euro în România în aproape trei decenii. Continuăm cu alte 150 mil. euro în integrarea reţelei Telekom în următorii doi-trei ani | FluxEvenimente