Cum prezintă sursele: Profesorii să primească cu 50% în plus pentru plata cu ora, cere ministrul Mihai Dimian: Nu vă schimb programul de guvernare, dar vă rog să plătim activitatea reală a cadrelor didactice | FluxEvenimente