Cum prezintă sursele: Ştefăniţă Avrămescu (AUR): Nu am semnat, nu am plătit şi nu am dat pe nimeni în judecată în Statele Unite. Nu am plătit firme de lobby / Peiu: Toate abordările partidului AUR în raport cu demnitari străini sunt abordări instituţionale | FluxEvenimente