
Economie
Ministrul interimar al Muncii Dragoş Pîslaru, despre legea salarizării: „Niciun venit aflat în plată în sectorul public nu va scădea ca urmare a acestei legi. Niciun angajat din sectorul public nu va pleca acasă cu mai puțini bani din cauza acestei reforme”
Ministrul interimar al Muncii Dragoş Pîslaru, despre legea salarizării: „Niciun venit aflat în plată în sectorul public nu va scădea ca urmare a acestei legi. Niciun angajat din sectorul public nu va pleca acasă cu mai puțini bani din cauza acestei reforme”. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Economedia. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.











