
Economie
România pierde elevi, companiile pierd viitori angajaţi: „Anii lor absenţi ne lipsesc tuturor”
România pierde elevi, companiile pierd viitori angajaţi: „Anii lor absenţi ne lipsesc tuturor”. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Ziarul Financiar. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.










