
Educație
Cum a fost la simularea Bacalaureatului: opinii ale profesorilor de la Iași. „Pentru un elev care se pregătește responsabil, nu ar trebui să pună probleme”
Cum a fost la simularea Bacalaureatului: opinii ale profesorilor de la Iași. „Pentru un elev care se pregătește responsabil, nu ar trebui să pună probleme”. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Ziarul de Iași. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.










