
Extern
Premierul interimar Ilie Bolojan a primit-o la Palatul Victoria pe Nadia Comăneci: Întreaga carieră a Nadiei Comăneci inspiră şi motivează. Îi mulţumesc pentru ceea ce a făcut pentru România şi pentru că a fost un ambasador al ţării noastre în lume!
Premierul interimar Ilie Bolojan a primit-o la Palatul Victoria pe Nadia Comăneci: Întreaga carieră a Nadiei Comăneci inspiră şi motivează. Îi mulţumesc pentru ceea ce a făcut pentru România şi pentru că a fost un ambasador al ţării noastre în lume. Subiectul este reflectat de 2 surse, inclusiv News.ro, Mediafax. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.











