Justiție
Viorel Roș: Arbitrul trebuie să fie ceva mai mult decât judecătorul atunci când judecă, pentru că el, arbitrul, trebuie să judece fără a avea „imperium”-ul pe care îl are…
Viorel Roș: Arbitrul trebuie să fie ceva mai mult decât judecătorul atunci când judecă, pentru că el, arbitrul, trebuie să judece fără a avea „imperium”-ul pe care îl are. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Juridice.ro. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.








