
Justiție
Doi agenţi de poliţie de la arestul Secţiei 19 Bucureşti, reţinuţi pentru luare de mită, fiind suspectaţi că au primit bani de la o femeie pentru a-i permite accesul în arest, la un deţinut. Cei doi, prinşi în flagrant delict
Doi agenţi de poliţie de la arestul Secţiei 19 Bucureşti, reţinuţi pentru luare de mită, fiind suspectaţi că au primit bani de la o femeie pentru a-i permite accesul în arest, la un deţinut. Cei doi, prinşi în flagrant delict. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv News.ro. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.









