
Local
O femeie din Ploiești a rămas fără 55.000 de lei după ce și-a renovat apartamentul
O femeie din Ploiești a rămas fără 55.000 de lei după ce și-a renovat apartamentul. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Observator News. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.










