
Local
Accident în Sectorul 2 al Capitalei: o ambulanță a intrat în plin într-o mașină. Momentul impactului, surprins de o cameră de bord
Accident în Sectorul 2 al Capitalei: o ambulanță a intrat în plin într-o mașină. Momentul impactului, surprins de o cameră de bord. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Digi24. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.











