
Local
Municipalitatea va solicita Guvernului un teren de două hectare în Sectorul 5 pentru amenajarea unor spaţii verzi
Municipalitatea va solicita Guvernului un teren de două hectare în Sectorul 5 pentru amenajarea unor spaţii verzi. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv G4Media. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.









