
Local
Șoferiță din Timișoara, amendată cu peste 1.600 de lei, după ce era să calce un tânăr pe trecerea de pietoni
Șoferiță din Timișoara, amendată cu peste 1.600 de lei, după ce era să calce un tânăr pe trecerea de pietoni. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Mediafax. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.











