
Local
Un bărbat din Iași a plecat în Republica Moldova cu un Mercedes și s-a întors fără mașină și cu o amendă de 10.000 de lei
Un bărbat din Iași a plecat în Republica Moldova cu un Mercedes și s-a întors fără mașină și cu o amendă de 10.000 de lei. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Libertatea. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.











