
Local
Circulația feroviară între Timișoara și Arad va suspendată în iunie / Pasagerii vor fi transportați cu autocare
Circulația feroviară între Timișoara și Arad va suspendată în iunie / Pasagerii vor fi transportați cu autocare. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv G4Media. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.










