Politică
Peiu: Dacă Nicuşor Dan sau clonele sale, fie că se numesc Tomac, Veştea sau oricum altfel, vor vrea să ceară vreun vot de la AUR, să facă bine şi sa îşi înghită limba înainte de a ne cataloga drept ,,extremişti", ,,anti-europeni", ,,anti-occidentali"
Peiu: Dacă Nicuşor Dan sau clonele sale, fie că se numesc Tomac, Veştea sau oricum altfel, vor vrea să ceară vreun vot de la AUR, să facă bine şi sa îşi înghită limba înainte de a ne cataloga drept,,extremişti",,,anti-europeni",,,anti-occidentali". Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv News.ro. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.
1 sursă·