Politică
Fost șef al MAE, despre „impactul luptei” politice de la București asupra agendei externe: „România intră încet-încet pe lista neagră”
Fost șef al MAE, despre „impactul luptei” politice de la București asupra agendei externe: „România intră încet-încet pe lista neagră”. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv HotNews. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.











