
Sănătate
România a pierdut procesul cu compania farmaceutică Pfizer și este obligată să plătească 600 de milioane de euro
România a pierdut procesul cu compania farmaceutică Pfizer și este obligată să plătească 600 de milioane de euro. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Digi24. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.









