
Sănătate
Spitalul Judeţean din Ploieşti va intra în reţeaua naţională a Ministerului Sănătăţii de structuri sanitare care tratează pacienţi cu arsuri grave/ Licitaţia pentru secţia specializată a fost lansată
Spitalul Judeţean din Ploieşti va intra în reţeaua naţională a Ministerului Sănătăţii de structuri sanitare care tratează pacienţi cu arsuri grave/ Licitaţia pentru secţia specializată a fost lansată. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv News.ro. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.











