
Sănătate
Aparatul RMN de la Spitalul Găești a fost pus în funcțiune, după trei ani de așteptare într-un depozit pentru că nu intra pe ușă
Aparatul RMN de la Spitalul Găești a fost pus în funcțiune, după trei ani de așteptare într-un depozit pentru că nu intra pe ușă. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Libertatea. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.











