Sport
Marius Şumudică a distrus-o pe Dinamo după barajul pierdut cu FCSB: “Gigi a câştigat iar din sufragerie!”. A ironizat un dinamovist: “Zici că e căprioara Bamby!”
Marius Şumudică a distrus-o pe Dinamo după barajul pierdut cu FCSB: “Gigi a câştigat iar din sufragerie!”. A ironizat un dinamovist: “Zici că e căprioara Bamby!”. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Fanatik. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.

