
Extern
Primele proteste anunțate în România din cauza noii legi a salarizării: ”Nu putem accepta. Vom fi cu toții în stradă”
Primele proteste anunțate în România din cauza noii legi a salarizării: ”Nu putem accepta. Vom fi cu toții în stradă”. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Știrile PRO TV. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.







