
Justiție
Poliția din Slovacia, acuzată de dublu standard după un scandal rutier. Un șef de comisariat a scăpat fără amendă după ce a fost prins cu 177 km/h
Poliția din Slovacia, acuzată de dublu standard după un scandal rutier. Un șef de comisariat a scăpat fără amendă după ce a fost prins cu 177 km/h. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv B1TV. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.












