
Politică
Locuința din garaj / Parcările mai multor blocuri din Oradea au fost transformate ilegal în apartamente / Primăria a dat proprietarii în judecată, după ce a încasat impozit mai mulți ani
Locuința din garaj / Parcările mai multor blocuri din Oradea au fost transformate ilegal în apartamente / Primăria a dat proprietarii în judecată, după ce a încasat impozit mai mulți ani. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv G4Media. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.











