Petrișor Peiu, liderul senatorilor AUR: Acum o oră am primit un telefon dacă vreau să particip la programul de guvernare. De la un domn din PSD. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv G4Media. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.