
Sănătate
Bărbatul care a distrus un rezervor de oxigen la Spitalul Pantelimon, prins de polițiști. A vândut instalația la fier vechi
Bărbatul care a distrus un rezervor de oxigen la Spitalul Pantelimon, prins de polițiști. A vândut instalația la fier vechi. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Știrile PRO TV. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.





