
Sănătate
Cine e bărbatul care a lăsat pacienții fără oxigen la Spitalul Pantelimon: s-a întors să fure a doua oară în aceeași zi
Cine e bărbatul care a lăsat pacienții fără oxigen la Spitalul Pantelimon: s-a întors să fure a doua oară în aceeași zi. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Adevărul. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.









