
Sănătate
Situație de urgență la Spitalul Pantelimon. Pacienții de la ATI au rămas fără oxigen, după ce un individ a furat o țeavă și un robinet
Situație de urgență la Spitalul Pantelimon. Pacienții de la ATI au rămas fără oxigen, după ce un individ a furat o țeavă și un robinet. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv SpotMedia. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.






