
Justiție
O angajată a Poștei din Timișoara a fost reținută, după ce dat „pontul” hoților la furtul de 10 milioane de lei
O angajată a Poștei din Timișoara a fost reținută, după ce dat „pontul” hoților la furtul de 10 milioane de lei. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Libertatea. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.










