Politică
Veștea: Am avut o întâlnire marți cu președintele Dan, m-a încurajat să rămân în continuare implicat
Veștea: Am avut o întâlnire marți cu președintele Dan, m-a încurajat să rămân în continuare implicat. Subiectul este reflectat de 1 sursă, inclusiv Agerpres. Detaliile evoluează pe măsură ce apar noi actualizări.







